Het Bubble netwerk telt meer dan 1000 leden!

Sommigen onder hen hebben al een eigen profiel aangemaakt op deze website. Hieronder kunt u de profielen bekijken of via bepaalde criteria zoeken. Bent u al lid of bent u nog geen lid van Bubble, u kunt eveneens uw profiel aanmaken!

Approuvé·e
Yara Abdul-Sater
Futur enseignant / Student leraar
Lycée Communal Dachsbeck
1000 Bruxelles / Brussel
Approuvé·e
Yasmine Ahmed
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Ecole primaire d’application Charles Buls
1000 Bruxelles / Brussel
Approuvé·e
Serge Alarcia
1140 Evere
Approuvé·e
Valerie Albert
Ecole Fondamentale n°6 La Nouvelle Vague
1080 Molenbeek-Saint-Jean / Sint-Jans-Molenbeek
Approuvé·e
Geraldine Amory
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Ecole N° 8 Du Bois De La Cambre
1050 Ixelles / Elsene
Approuvé·e
Emeline André-Dumont
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Centre Scolaire Du Sacré-Coeur De Lindthout
1200 Woluwe-Saint-Lambert / Sint-Lambrechts-Woluwe
Approuvé·e
Anne Anne
Directeur d'école / Schooldirecteur
Ecole Fondamentale Libre Singelijn
1200 Woluwe-Saint-Lambert / Sint-Lambrechts-Woluwe
Approuvé·e
Céline B
Centre de Vie
1090 Jette
Approuvé·e
Wafa Bakkioui
Approuvé·e
Noëlle Bastin
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Ecole Escale
1180 Uccle / Ukkel
Approuvé·e
Alexandra Baudoux
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Institut Des Soeurs De Notre-Dame
1070 Anderlecht
Approuvé·e
Louise Bauwens
Éducateur / Opvoeder
1120 Neder-Over-Heembeek
Approuvé·e
Aud Bdy
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Approuvé·e
Marie Belleflamme
1050 Ixelles / Elsene
Approuvé·e
Yoeri Bellemans
Autre / Andere
KU Leuven Campus Brussel / Faculteit Economie en Bedrijfswetenschappen
1000 Bruxelles / Brussel
Approuvé·e
Tine Belmans
Membre d'une association / Lid van een vereniging
Coren
1050 Ixelles / Elsene
Approuvé·e
Nadia Ben ayed
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Institut Notre-Dame - Primaire
1070 Anderlecht
Approuvé·e
Fifi-Muriel Ben-Fodda & van Eeden
Membre d'une institution / Lid van een instelling
vzw Fabulili & cO
1070 Anderlecht
Approuvé·e
Louisa Benguembour
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Ecole Communale J.J. Michel
1060 Saint-Gilles / Sint-Gillis
Approuvé·e
Anais Berdie
Elève / Leerling
Approuvé·e
Sophie Béreau
Parent d'élève / Ouder van leerlingen
>> Mon école n'est pas dans la liste
1180 Uccle / Ukkel
Approuvé·e
Stephanie Bertrand
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Institut Sainte-Ursule
1190 Forest / Vorst
Approuvé·e
Filipa Bilbao
Approuvé·e
Delphine Biquet
Bruxelles Environnement
1000 Bruxelles / Brussel
Approuvé·e
Kristien Bockx
Autre / Andere
Mpigo Heemschool 1
1120 Neder-Over-Heembeek
Approuvé·e
Dominique Bogaert
Directeur d'école / Schooldirecteur
Ecole Fondamentale Libre Du Divin Sauveur
1030 Schaerbeek / Schaarbeek
Approuvé·e
Mathieu Bourgois
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Centre Pédagogique du Parc Astrid
1020 Laeken
Approuvé·e
Hugo Boutsen
Autre / Andere
gemeenschapscentrum WABO
1170 Watermael-Boitsfort / Watermaal-Bosvoorde
Approuvé·e
Delphine Breger
Instituteur maternel / Leerkracht kleuterschool
Ecole Communale Arc-En-Ciel
1190 Forest / Vorst
Approuvé·e
Catherine Bremont
Approuvé·e
Laurent Briel
Commune / Gemeente
1030 Schaerbeek / Schaarbeek
Approuvé·e
Sara Brito Lopes
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Don Bosco Technisch Instituut
1150 Woluwe-Saint-Pierre / Sint-Pieters-Woluwe
Approuvé·e
Sarah Brossier
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Centre Scolaire Communal Les Marronniers
1160 Auderghem / Oudergem
Approuvé·e
Quentin Brouhier
Instituteur maternel / Leerkracht kleuterschool
1070 Anderlecht
Approuvé·e
Bubble Brussels
Membre d'une institution / Lid van een instelling
Bruxelles environnement | Leefmilieu Brussel
1000 Bruxelles / Brussel
Approuvé·e
Michel Brusten
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Ecole Sainte-Bernadette
1160 Auderghem / Oudergem
Approuvé·e
Patrick Bulteel
Autre / Andere
asbl Tournesol-Zonnebloem vzw
1170 Watermael-Boitsfort / Watermaal-Bosvoorde
Approuvé·e
Philippe Buyse
Approuvé·e
Alice Carael
1190 Forest / Vorst
Approuvé·e
Nathalie Carpentier
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Lycée Mater Dei
Approuvé·e
Thomas Casanova
Parent d'élève / Ouder van leerlingen
Ecole Nouvelle
Approuvé·e
Alexandra Caspers
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Ecole Sainte-Bernadette
1160 Auderghem / Oudergem
Approuvé·e
Hotton Catherine
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Ecole Communale Clair-Vivre
1140 Evere
Approuvé·e
Romina Celis
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
1030 Schaerbeek / Schaarbeek
Approuvé·e
Sabah Chahed
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Institut Alexandre Herlin
1082 Berchem-Sainte-Agathe / Sint-Agatha-Berchem
Approuvé·e
Valérie Charavel
Jardin botanique Meise
Approuvé·e
Poma Charlotte
Futur enseignant / Student leraar
Approuvé·e
Van der Voorde Cindy
Instituteur maternel / Leerkracht kleuterschool
Basisschool Goede Lucht - Kleuterschool Doremi
1070 Anderlecht
Approuvé·e
Denis Claeys Boúúaert
Autre / Andere
Ecole Les Marronniers
1070 Anderlecht
Approuvé·e
Frédérick Cléser
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
1080 Molenbeek-Saint-Jean / Sint-Jans-Molenbeek
Approuvé·e
Lotte Cleymans
Elève / Leerling
Kunsthumaniora Brussel
1020 Laeken
Approuvé·e
Hélène Colon
Membre d'une association / Lid van een vereniging
Réseau IDée asbl
1210 Saint-Josse-ten-Noode / Sint-Joost-ten-Node
Approuvé·e
Fanny Colot
Bruxelles Environnement
1030 Schaerbeek / Schaarbeek
Approuvé·e
Damiano Conoci
Directeur d'école / Schooldirecteur
1030 Schaerbeek / Schaarbeek
Approuvé·e
Patricia Corieri
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Ecole Escale
1180 Uccle / Ukkel
Approuvé·e
Caroline Cote
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Centre Scolaire Notre-Dame De La Sagesse
1083 Ganshoren
Approuvé·e
Gilles Cuvelier
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Athénée Royal Jean Absil
1040 Etterbeek
Approuvé·e
QUENTIN D'ACHON
Approuvé·e
Michele D'Arienzo
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Institut Saint-André
1050 Ixelles / Elsene
Approuvé·e
Kristof Danhieux
Gesub. Vrije Basisschool Maria Boodschap
MABO BASIS BRUSSEL
1000 Bruxelles / Brussel
Approuvé·e
Christelle David
Instituteur maternel / Leerkracht kleuterschool
Ecole Fondamentale Libre Notre-Dame Du Wolvenberg
1180 Uccle / Ukkel
Approuvé·e
Valerie De backer
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Athénée Royal De Ganshoren
Hors Bruxelles / Buiten Brussel
Approuvé·e
Evelien De Coninck
Membre d'une institution / Lid van een instelling
Leefmilieu Brussel
1000 Bruxelles / Brussel
Approuvé·e
Mireille De Graeuwe
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Ecole Fondamentale Libre - Institut Saint-Julien-Parnasse
Approuvé·e
Stefan De Gusseme
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Basisschool Vh Gemeenschapsonderwijs De Wimpel
1050 Ixelles / Elsene
Approuvé·e
Anne De Harenne
Directeur d'école / Schooldirecteur
Ecole Second'air Singelijn
1030 Schaerbeek / Schaarbeek
Approuvé·e
Amandine De Meyer
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Institut Des Filles De Marie
1060 Saint-Gilles / Sint-Gillis
Approuvé·e
Laetitia De moffarts
Instituteur maternel / Leerkracht kleuterschool
Ecole Fondamentale Libre Notre-Dame Du Sacré-Coeur
Approuvé·e
Sofie De Saeger
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Brede School De Kriek
1030 Schaerbeek / Schaarbeek
Approuvé·e
Pom De Smet
Approuvé·e
Christophe De Turck
Autre / Andere
Basisschool Vh Gemeenschapsonderwijs Magnolia
1080 Molenbeek-Saint-Jean / Sint-Jans-Molenbeek
Approuvé·e
Manuela De Vaulx
Approuvé·e
Magali DE VISSCHER
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Ecole Fondamentale Libre Chapelle-Aux-Champs
1200 Woluwe-Saint-Lambert / Sint-Lambrechts-Woluwe
Approuvé·e
Marleen De Wael
Maître composteur / Moestuinmeester
1130 Haren
Approuvé·e
Lotte De wagter
Directeur d'école / Schooldirecteur
Basisschool Vh Gemeenschapsonderwijs De Kleeurdoos
1000 Bruxelles / Brussel
Approuvé·e
Marie-Noëlle Deckers
Approuvé·e
Helene Declerfayt
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Ecole D'enseignement Spécialisé Primaire Sainte-Bernadette
1160 Auderghem / Oudergem
Approuvé·e
Birgid Decleyn
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Pistache Basisschool
1030 Schaerbeek / Schaarbeek
Approuvé·e
Véronique Dedobbeleer
Instituteur maternel / Leerkracht kleuterschool
Ecole Primaire Et Maternelle N° 2 Et 14
1050 Ixelles / Elsene
Approuvé·e
Luc Degraer
Membre d'une association / Lid van een vereniging
asbl Tournesol-Zonnebloem
1170 Watermael-Boitsfort / Watermaal-Bosvoorde
Approuvé·e
Bernard Dejong
Membre d'une association / Lid van een vereniging
Centre Ecologique Marin
1200 Woluwe-Saint-Lambert / Sint-Lambrechts-Woluwe
Approuvé·e
Arthur Del Marmol
Autre / Andere
Sun for Schools
1140 Evere
Approuvé·e
Séverine DELFOSSE
Approuvé·e
Sophie Delmarche
Détaché pédagogique / Gedetacheerd leerkracht
Ecole Maternelle Communale N° 2
1030 Schaerbeek / Schaarbeek
Approuvé·e
Francoise Delplancq
Instituteur maternel / Leerkracht kleuterschool
Ecole Maternelle Henriette Dachsbeck
1000 Bruxelles / Brussel
Approuvé·e
Isabelle Delval
Autre / Andere
Ecole Communale Parc Malou
1200 Woluwe-Saint-Lambert / Sint-Lambrechts-Woluwe
Approuvé·e
Delphine Delvaux
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Institut Saint-Luc
1060 Saint-Gilles / Sint-Gillis
Approuvé·e
Sarah Derraz
Membre d'une institution / Lid van een instelling
>> Mon école n'est pas dans la liste
Centre Fac (Centre de Formations en Alternance dans la Construction)
1030 Schaerbeek / Schaarbeek
Approuvé·e
Tanguy Desmet
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Ecole Second'air Singelijn
1030 Schaerbeek / Schaarbeek
Approuvé·e
Thierry Dethier
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Institut Saint-Dominique
Approuvé·e
Marie-Ange Deuson
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Ecole Fondamentale Communale Joseph Delclef
1210 Saint-Josse-ten-Noode / Sint-Joost-ten-Node
Approuvé·e
Arnaud Dezwaene
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Ecole Fondamentale Libre En Couleurs
1190 Forest / Vorst
Approuvé·e
David Dhondt
Enseignant secondaire / Leerkracht middelbare school
Athénée Royal D'ixelles
1050 Ixelles / Elsene
Approuvé·e
Thierno Dia
Éducateur / Opvoeder
Approuvé·e
Olivier Divry
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Ecole Fondamentale Les Peupliers Primaire 16 - Maternelle 15
1070 Anderlecht
Approuvé·e
Loïque Dodeur
Asbl Tournesol-Zonnebloem
Approuvé·e
Adélaïde Domken
Commune / Gemeente
Ecole Communale Parc Malou
1200 Woluwe-Saint-Lambert / Sint-Lambrechts-Woluwe
Approuvé·e
Sandra Droyers
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Ecole Communale Les Cèdres
1170 Watermael-Boitsfort / Watermaal-Bosvoorde
Approuvé·e
Michael Dubois
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Pistache Vrije Basisschool
1030 Schaerbeek / Schaarbeek
Approuvé·e
Sophie Duquet
Instituteur primaire / Leerkracht lagere school
Ecole Fondamentale Libre Les Tournesols
1210 Saint-Josse-ten-Noode / Sint-Joost-ten-Node
Jump to page:
1 2 3 4